Referencje

Opinia Pani Katarzyny Gawłowskiej  dyrektora Hotel*** Aspel w Krakowie (www.hotelaspel.pl)

"Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenia z firmami szkoleniowymi na rynku hotelarskim, pragniemy zarekomendować Hotele i Gastronomia PLUS Sp. z o.o, jako firmę godną zaufania.
Szkolenia i audyty powadzone są rzetelnie, wszelkie zadania realizowane są terminowo, a współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze. Istotnymi atutami Trenerów Hoteli Plus są: bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, zaangażowanie, otwartość na potrzeby i wymagania klienta.
Z przyjemnością możemy polecić Hotele i Gastronomia PLUS, kadrze zarządzającej w branży horeca, jako solidnego partnera. "

Rekomendacja Pana Krzysztofa Kaniewskiego Prezesa Stowarzyszenia Gościnne Zabytki (www.goscinnezabytki.pl)

"Rekomenduje dwie propozycje szkolenia/warsztatów organizowanych dla branży hotelowej przez p. Piotra Tabora. Eksperta w zakresie zagadnień związanych z funkcjonowaniem hoteli. Teoretykiem i praktykiem, co jest szczególnie ważne. Bowiem p. Piotr Tabor na własnym przykładzie sprawdził i zweryfikował pewne działania prowadzące do optymalizacji zarządzania i funkcjonowania hotelu, w
wypadku dwóch proponowanych spotkań dotyczące kluczowej dla każdego obiektu rzeczy, mianowicie ograniczeniu i monitorowaniu kosztów.
Z "czystym sumieniem" rekomenduję osobę p. Piotra i te dwa szkolenia.
Znam hotelarzy, którzy po odbytych spotkaniach/szkoleniach z Piotrem Taborem informowali mnie o skuteczności proponowanych przez niego rozwiązań."

Rekomendacja Pani Iwony Oświęcimskiej Managera Hotelu *** Dziki Potok PrestigeSPA w Karpaczu (www.dzikipotok.pl)

„W biznesie liczy się wiarygodność, rzetelność, otwartość na klienta oraz profesjonalizm. Firma Hotele i Gastronomia PLUS posiada wszystkie te atuty. Szkolenia zostały przeprowadzone na wysokim poziomie z bardzo dobrze przygotowaną kadrą. Z pełną odpowiedzialnością możemy tę firmę polecić jako solidnego, profesjonalnego, gwarantującego wysoką jakość szkoleń, otwartego oraz elastycznego partnera merytorycznego"